הום דקור חוות דעת

חברת הום דקור היא חברת רהיטים מובילה בישראל, המשווקת רהיטים איכותיים במחירים אטרקטיביים. מאמר זה, שהוא המשכו של מאמר קודם על החברה, מציג מידע נוסף על החברה ומוצריה.

הום דקור חוות דעת

 

כאמור במאמר הקודם על חברת הום דקור, החברה משווקת רהיטים איכותיים במחירים אטרקטיביים והיא אחת מחברות הרהיטים הפופולריות בישראל. החברה משווקת שולחנות, ארונות, כיסאות, ספות, כורסאות, חדרי שינה, חדרי ילדים, מזנונים ומגוון רחב של מוצרים נוספים.

 

 

חומרי גלם: עץ טבעי ועץ מעובד

 

מוצרי החברה עשויים חומרי גלם שונים, ביניהם שבבית דחוסה, מלמין, MDF, עץ מלא ועוד. לא ניכנס לים המושגים מתחום הנגרות, אך נבדיל בין שתי קטגוריות של חומרי גלם: עץ טבעי, ועץ מעובד.

 

רהיטים העשויים עץ טבעי, או בשמם הידוע "עץ מלא", הם רהיטים שעשויים מעץ אמיתי כמו שהוא. העץ אינו עובר עיבוד אלא הופך לרהיט במינימום שינויים. ישנם סוגים שונים של עצים מהם בונים רהיטים, כשיש הבדלים משמעותיים ביניהם במידת האיכות. העיקרון הוא, שעץ מלא איכותי יותר מעץ מעובד ברוב הפרמטרים, אך יקר יותר. רהיטים מעץ מלא עולים יקר באופן משמעותי מרהיטים אחרים.   

 

הקטגוריה השנייה היא עץ מעובד. ישנם סוגים שונים של חומרים מעובדים מהם מייצרים את הרהיטים ביניהם שבבית דחוסה בציפוי מלמין, MDF, ועוד. חומרים אלו עמידים ויציבים למשך שנים רבות במידה גבוהה. אמנם עץ מלא עמיד יותר אך המחיר הגבוה לא מצדיק את העמידות, ורבים מאיתנו ממילא מעוניינים לגוון ולהחליף את הרהיטים פעם בכמה שנים, ולא להיתקע עם אותם רהיטים למשך עשרות שנים.  

 

רוב רהיטי הום דקור אינם מיוצרים מעץ מלא, אלא מעץ מעובד בציפויים שונים כגון שבבית דחוסה בציפוי מלמין, MDF, ועוד. כדי להוזיל את העלויות לצרכן החברה בוחרת לייבא מחברות המייצרות מחומרים אלו שהם זולים בהרבה, ואיכותיים במידה גבוהה. ייצור מחומרים אלו מאפשר לצרכנים לרכוש רהיטים חדשים ואיכותיים בלי להשתעבד לחובות לשנים ארוכות ובלי לחסל לגמרי את החסכונות. אלו חומרים איכותיים ויציבים, שבטיפול נכון בהם יחזיקו שנים רבות באיכות גבוהה. רבים ממוצרי הום דקור מיוצרים במדינות מערב אירופה, שם מקובל השימוש בחומרים אלו. 

 

חלק ממוצרי הום דקור הם מעץ מלא, וישנם רהיטים רבים שחלקים מהם עשויים עץ מלא והשאר מחומרים אחרים, כגון דפנות מיטה מעץ מלא או רגליים של כיסא מעץ מלא.

 

בחומרים העשויים מעץ מעובד חשוב להיזהר לא להרטיב את הרהיטים במים, לנקות ניקוי לח בלבד, ולהשתמש בחומרים עדינים. כמו כן, חשוב לוודא בעת ההתקנה שההרכבה נעשתה כהוגן והכול מחובר חזק, משום שאם חלק מסוים רופף בתחילה אורך החיים של הרהיט יתקצר.

 

ראו גם:

רהיטי הום דקור: מידע על החברה

מערכות ישיבה מבית הום דקור

 מיטות זוגיות מבית הום דקור

מדוע רהיטים באינטרנט כה זולים?

קטגוריה: הום דקור