רהיטים מעוצבים בסגנון אירופאי

רהיטים מעוצבים בסגנון אירופאי עדכני ידועים ביופיים והמבינים בעיצוב בוחרים בהם לריהוט הבית. מהם מאפייני העיצוב האירופאי המעודן? על כך במאמר שלפנינו.

רהיטים מעוצבים בסגנון אירופאי

 

לעמוד הראשי: רהיטים לבית

 

רהיטים המיוצרים בצרפת, גרמניה וארצות סקנדינביה ידועים בעיצוב העדכני והמשובח שלהם ובבמבו רהיטים לבית אנו מציעים ללקוחותינו מבחר רהיטים בסגנון אירופאי, אך לא כולם מבינים מהו סגנון העיצוב האירופאי. כדי להבין זאת אין צורך לעבור קורס בעיצוב או ללכת לאוניברסיטה, ולאחר הסבר קצר קל להבחין בעיצוב אירופאי עדכני.

 

דק, קליל ועגלגל

הריהוט האירופאי מתאפיין בכך שחלקי הרהיט הם דקים ומינימליסטיים, לעומת חלקי ריהוט בסגנונות אחרים שהם עבים ובעלי נוכחות גבוהה. בנוסף, הסגנון האירופאי מתאפיין בקווים לא ישרים, כגון רגליים זוויתיות או שולחנות עגלגלים, לעומת סגנונות אחרים המתאפיינים בקווים ישרים וריבועיים. ולבסוף, באופן כללי העיצוב האירופאי מתאפיין בצבעים בהירים יותר, והאחרים לגוונים יותר כהים.

מאפיינים אלו של העיצוב קלים מאד לזיהוי: דקות, מינימליות, זוויתיות ועגלגלות. כל רהיט שתבחנו אפשר לאפיין האם הוא דק או עבה, מרובע וסימטרי או זוויתי ועגלגל, והאם הוא בהיר או כהה. רהיטים מודרניים יהיו דקים, במגוון צורות שאינן סימטריות, ובגוונים בהירים, ואילו רהיטים קלאסיים יהיו עבים, גדולים, כבדים, כהים, "רציניים" ובקווים ישרים.

 

כדי להמחיש זאת נתבונן בתמונה הבאה:

 

שולחן בעיצוב אירופאי

 

שולחן זה הוא אב טיפוס לעיצוב האירופאי. אפשר לראות בבירור את הדקיקות של פלטת השולחן ושל הרגליים, שיחד יוצרים אווירה קלילה ותחושת מרווח. שולחנות אחרים יהיו עבים יותר בכל החלקים, יתאפיינו בקווים ישרים, ויציגו נוכחות גבוהה בחדר.

 

הנה המחשה נוספת לעיצוב האירופאי:

 

כסא בעיצוב אירופאי

 

גם כיסא יפהפה זה בולט בדקיקות שלו, ובקווים העגלגלים שלו. השוו זאת לכיסאות אחרים נפוצים בצבעים כהים ורשמיים ועם רגליים עבות, שיחד מייצרים אוירה שונה לחלוטין.

ככלל, מדינות אירופה המתקדמות מובילות בחדשנות ואמנותיות בתחומים שונים - אופנה, ריהוט, אריזות מוצרים ושאר התחומים. לטעם ולעיצוב האירופאי מוניטין גבוה בעולם כולו.

 

הישראלים אוהבים את העיצוב האירופאי

הישראלים פתוחים לרעיונות וחידושים מהעולם הגדול בכל התחומים, וגם בעיצוב. ישראלים רבים אוהבים את הסגנון האירופאי ובוחרים בו מעצמם כשהם משווים בין דגמים שונים, גם בלי לציין שמדובר בסגנון כזה או אחר. בבמבו רהיטים לבית אנו מזהים נטייה ברורה של הלקוחות לעיצוב האירופאי, בבחירת פינות אוכל, סלונים, ריהוט משרדי, מערכות ישיבה לסלון, ספות וכורסאות. 

 

 

ראו גם: 

 

מדריך לקניית רהיטים

 

רהיטים לבית מאירופה

 

לקטגוריית כורסאות

 

לקטגוריית מערכות ישיבה