חברת ברדקס: חוות דעת

המתעניינים ברכישת רהיטים לבית מגלים במהרה את המותג ברדקס ומחפשים עליו חוות דעת. במאמר זה נציג מידע בסיסי על החברה, מוצריה, ושירות הלקוחות שלה.

חברת ברדקס: חוות דעת

חברת ברדקס היא חברה ישראלית המייבאת רהיטים מחו"ל ומשווקת אותם בישראל ובמדינות נוספות, באמצעות חנויות תצוגה או חנויות אינטרנט. עם השנים המותג התפרסם בשוק הרהיטים הישראלי, וכיום הוא אחד המותגים הידועים והאמינים בארץ. החברה מייבאת ספות, ספות נפתחות למיטה, כורסאות, ריהוט משרדי, שולחנות סלון פינות אוכל, ארונות, שידות, כונניות, כיסאות ועוד ועוד. 

 

רהיטי החברה

רהיטי החברה מיוצרים בסין ובאירופה, ומתאפיינים באיכות גבוהה לצד עיצוב יפהפה ומיוחד. במקביל להקפדה על איכות גבוהה, החברה שמה דגש לא פחות על עיצוב מודרני, מקורי וייחודי, ואכן מוצרי החברה מעוצבים להפליא. למרות הסטנדרט הגבוה של איכות ועיצוב, החברה מציעה את מוצריה במחירים עממיים ואטרקטיביים.

 

חברת ברדקס מעדכנת באופן קבוע את קטלוג המוצרים שלה, והלקוחות נהנים מהיצע מודרני שמתחדש כל העת. כיום המותג ברדקס הוא אחד המותגים המובילים בשוק הרהיטים בישראל.  

 

מלאי וזמני אספקה

יחד עם מערך היבוא, חברת ברדקס מפעילה בישראל מערך הובלות והרכבות שהוא חלק אינטגרלי מהחברה, ובכך החברה מוזילה את עלויות ההובלה וההרכבה לצרכן. דבר זה מתבטא ישירות במחיר הסופי, בכך שעלות ההובלה וההרכבה של מוצרי ברדקס נמוכים יותר מחברות מתחרות.

 

זמני האספקה של מוצרי החברה אינם אחידים. רוב המוצרים קיימים במלאי וזמן האספקה שלהם הוא מיידי – עד 14 ימי עסקים. במקרים רבים האספקה לאזור המרכז או ירושלים מהירה יותר, שכן ישנם הזמנות רבות מאזורים אלו ומשלוחים יוצאים באופן תכוף אליהם. לעומת זאת ישנם מוצרים שאזלו מהמלאי ועל הלקוח להמתין. במקרים אלו נקבע מראש שזמן האספקה יהיה בין 30 ל-60 ימי עסקים, בהתאם לצפי של ההזמנות. כשהלקוח מזמין ממוצרים שאזלו מהמלאי ההזמנה מתווספת לרשימת ההזמנות מחו"ל, וכשמצטברות מספיק הזמנות המשלוח יוצא לארץ. מכאן, שאותו מוצר עשוי להופיע בזמני אספקה שונים בהתאם למצבו במלאי. ברוב המקרים הוא קיים במלאי וזמן האספקה יהיה עד 14 ימי עסקים, וכשהוא אזל זמן האספקה יהיה ארוך יותר.

 

לסיכום, חברת ברדקס היא אחת החברות המצליחות בענף הרהיטים בישראל, ומוצריה מתאפיינים באיכות גבוהה לצד עיצוב מקורי ומרשים, וכל זאת במחירים משתלמים ותחרותיים לצרכן, תוך התחייבות לזמני אספקה מהירים ברוב המקרים. 

 

 

 

ראו עוד:

מערכות ישיבה מבית ברדקס

כורסאות מבית ברדקס

רהיטי הום דקור: מידע על החברה

לדף הבלוג הראשי