רהיטי הום דקור: מידע על החברה

חברת הם דקור היא חברה מובילה המציעה מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים, יחד עם מערך הובלות והתקנה בבית הלקוח.

רהיטי הום דקור: מידע על החברה

הום דקור היא חברה שבין עיסוקיה מייבאת רהיטים מחו"ל, ומשווקת אותם באמצעות מגוון אתרי אינטרנט וחנויות פרטיות. מספר פעמים לקוחות ביקשו מאיתנו חוות דעת על הום דקור כדי לקבל החלטת קנייה נבונה. לחברת הום דקור מספר חוזקות בולטות ולכן היא נמצאת ברשימת הספקים המובילים בישראל, בעיקר במכירות באמצעות האינטרנט. היתרון המשמעותי של החברה הוא היכולת לספק ללקוח מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים.

שילוב של איכות ומחירים אטרקטיביים

הום דקור מייבאת מוצרים איכותיים שעוברים בקרת איכות גבוהה לפני המשלוח לארץ, ובנוסף החברה מקפידה על סגנון המוצרים ועיצובם. רהיטי החברה מעוצבים בסגנון אירופאי, מעודכן ומודרני, כך שהלקוח נהנה ממוצר נאה ואיכותי. החברה מקפידה שכל מוצריה יהיו במחירים תחרותיים לצרכן. זהו שילוב אידיאלי עבור הלקוח: מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים.

מערך הלוגיסטיקה

מערך הלוגיסטיקה של החברה הוא יעיל ומקצועי, החל משלב ההובלה לארץ, עובר בפירוק המכולות ואחסנתם, וכלה במערך הובלה והתקנה לבית הלקוח. להום דקור מערך הובלות והתקנות מקצועי הפועל בכל רחבי הארץ. מוצרי החברה מגיעים לארץ פעמיים בשבוע דבר המאפשר זמינות גבוהה של המוצרים במלאי, ומונע מצבים בהם המוצר אזל ויש להמתין זמן רב כדי שהמלאי יתחדש.

שירות לקוחות

הום דקור מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד שירות לקוחות לטיפול בכל נושא. במוקד זה אפשר לברר את מצב ההזמנה ולבקש פתרון לכל בעיה שמתעוררת. מספר הטלפון של המוקד הוא: 08-9999880.

במקרה שהלקוח מתלונן על בעיה כגון מוצר פגום או אי התאמה, החברה מטפלת בבעיה במהירות תוך מחויבות גבוהה עד לפתרונה.

זמן האספקה

רוב מוצרי "הום דקור" מסופקים ללקוח תוך 21 ימי עסקים, כשבפועל מדובר בהמתנה של קרוב לחודש שלם (ימי שישי ושבת אינם ימי עסקים). מדובר בפרק זמן משמעותי, אך זהו פרק הזמן המקובל בישראל לאספקת רהיטים גדולים בקנייה דרך האינטרנט. כשמזמינים רהיטים מחנויות פיזיות, פעמים שזמן ההמתנה הוא 45 ימי עסקים.   

חשוב לזכור שהחברה תלויה בגורמים נוספים כגון מערכת המכס והנמלים וגורמים נוספים שלעיתים חל בהם עיכוב, ולכן החברה לוקחת מרווח ביטחון כדי לעמוד בהבטחתה. כמו כן, באזור המרכז או ירושלים אספקת הרהיטים מהירה יותר, ברוב המקרים.

מקרי איחור

למרות מאמצי החברה, ישנם מקרים מצערים שהמוצרים מגיעים באיחור של כמה ימים. מבחינה סטטיסטית מדובר באחוז מזערי מסך ההזמנות הכולל, אך באופן טבעי הוא קיים. פעמים רבות האשמה היא בגורמים חיצוניים כגון מערכות המכס והנמלים, או גורמים אחרים. רוב המוצרים שמאחרים, ושוב – מדובר במיעוט שבמיעוט, מגיעים ליעדם לאחר כמה ימים בודדים, אך במקרים נדירים האיחור משמעותי יותר. רוב בעיות האיחורים נפתרות לאחר כמה ימים לשביעות רצון הלקוח, אך בכל מקרה של איחור, באפשרותכם לבטל את ההזמנה ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי מלא.

ככלל, אנו ממליצים ללקוחותינו לפנות למוקד שירות הלקוחות של החברה בטלפון מספר: 08-9999880 לבירור סטטוס הזמנה.

לסיכום חוות הדעת על הום דקור, מדובר בחברת רהיטים מובילה בישראל המציעה ללקוחותיה שילוב אידיאלי של איכות ומחיר אטרקטיבי, ומערך הובלה והתקנה הפועל בכל רחבי הארץ. 

קטגוריה: הום דקור