דגל ישראל הודעה חשובה לקהל לקוחותינו

מיקום? סניפים? תצוגה? כל התשובות כאן!

במבו היא חנות אינטרנטית המספקת רהיטים איכותיים, מעוצבים, יפים ונוחים לכל חלקי הארץ. על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו את השירות הטוב והמהיר ביותר חשוב לנו לספק לכם את כל המידע הטכני הדרוש כדי לבצע הזמנה, לשאול שאלות ולהיות מעודכנים ומעורבים בכל הנעשה באתר, ולכן נספק לכם בעמוד זה מספר דגשים חשובים באתרנו.

 

שעות פתיחה ופעילות ומספר טלפון להזמנות ושאלות

אתרנו פתוח וניתן להזמין דרכו לכל אורך היממה 24/7 !

מוקד טלפוני : 051-2307751 א'-ה': 09:00 - 15:30

 

 

 

מיקום? סניפים? תצוגה? כל התשובות כאן!

 

 

במבו רהיטים היא חנות אינטרנטית בלבד, ולכן לא תוכלו למצוא בארץ סניפים ותצוגות אשר יציגו את מוצרינו באופן מוחשי אך זו המטרה, אנו מאמינים שבכדי לרכוש רהיטים יפים, זולים ונוחים לבית אין צורך לעבור בעשרות חנויות כדי לבדוק מהו המוצר המושלם בשבילכם.

באתרנו תוכלו למצוא יותר מ3000 רהיטים איכותיים שתוכלו  להזמין ישירות לביתכם בלחיצת כפתור! אין צורך לחשוש, אנו מתחייבים על זמני הספקה מהירים (עד 14 ימי עבודה מיום ההזמנה למוצרים שבמלאי) וכמובן שבמידה ולא תהיו מרוצים ממוצרכם החדש ותרצו להחזירו תוכלו לעשות זאת עד 14 יום מיום הגעת המוצר לביתכם ללא עלות בעזרת מדיניות ההחזרה שלנו. יש יותר פשוט מזה?

 

משרדנו נמצא בבית שמש, איזור תעשייה הרטוב וברחבי הארץ נמצאים עוד מספר מרכזים לוגיסטיים ומחסנים שמהם תוכלו לאסוף את מוצרכם באופן עצמאי במידה ואתם לא מעוניינים במשלוח, חשוב לציין שאלו מחסני איסוף בלבד ולא ניתן לראות את המוצרים בהם כבתצוגה.