ספה נפתחת

גרים בדירה קטנה אך מעוניינים לארח מדי פעם? ספה נפתחת היא הפתרון האידיאלי בשבילכם.

ספה נפתחת

ספה נפתחת למיטה היא אחד הרהיטים הפופולאריים והמצליחים ביותר בשוק הרהיטים, והיא חלק ממגמה מתרחבת של רהיטים דו-שימושיים. ספה נפתחת משמשת כספה לכל דבר, וניתן לפתוח אותה למיטה בשעת הצורך. "בת הדודה" של הספה הנפתחת היא הכורסה הנפתחת, רק שספה נפתחת היא בגודל מיטה זוגית, וכורסה היא בגודל מיטה בודדת. רעיון מוכר יותר הוא המיטה הנפתחת בחדר הילדים לכמה מיטות, בה אפשר לסגור את המיטה בבוקר ולהרוויח את החלל. ספה נפתחת היא רעיון משודרג יותר כיוון שהספה עצמה הופכת למיטה לכל דבר, וחוזר חלילה.

פתרון מושלם לאירוח

ספה נפתחת היא פיתרון מושלם למתגוררים בדירות קטנות שמעוניינים להכניס אורחים אך אין להם מקום. רבים מאיתנו מתגוררים בדירות קטנות בערים הגדולות ומעוניינים לארח משפחה וחברים, אך מצוקת המקום מקשה עלינו לארח כפי שהיינו רוצים, ואנו נכנסים לתסבוכת בכל פעם מחדש. ספה נפתחת היא פתרון מעולה: ביום-יום היא ספה רגילה לתפארת הסלון, וכשמגיע אורח פותחים לו את הספה בלילה. מיד בבוקר סוגרים את המיטה ומפנים את החלל, ובמשך היום יושבים עליה כאילו לא הייתה שם מיטה בלילה. אמנם, לא מומלץ לישון על ספה נפתחת באופן קבוע, אך היא אידיאלית ללילה חד פעמי או לכמה לילות.

סוגי ספות נפתחות

ישנם סוגים רבים של ספות נפתחות, ובכל הסוגים יש שני משתנים מרכזיים:

  1. גודל המיטה הנפתחת: רוב הספות הנפתחות מגיעות לגודל מיטה זוגית, אך ישנם הבדלים משמעותיים בין הדגמים השונים. ישנם דגמים שהמיטה הזוגית הנפתחת היא רחבה מאד, וישנם כאלו שהמיטה הנפתחת היא צרה, ומומלץ לבדוק זאת בעת קניית הספה. כורסה נפתחת מגיעה לגודל של מיטה בודדת.
  2. אופן פתיחת הספה: ישנם הבדלים שונים באופן פתיחת הספה. ישנן ספות שהפתיחה שלהן היא בתנועה אחת, וישנן ספות שהפתיחה שלהן ארוכה יותר ודורשת מעט הרכבה. בידקו זאת בשעת הרכישה.

 

אם כן, ספה נפתחת למיטה היא פתרון מתוחכם המעניק ללקוח שני רהיטים במחיר אחד: ספה ומיטה. 

 

 

ראו גם:

ספות נפתחות

מערכות ישיבה

שולחנות סלון

שידות

כורסאות