ריהוט לסטודנטים

אם אתם סטודנטים שעומדים בפני רכישת רהיטים, זוהי חוויה מרגשת, ולו בשל בעובדה שכנראה זו הפעם הראשונה שאתם קונים רהיטים... עם ההתרגשות כדאי לחפש רהיטים שמתאימים לחיים הסטודנטיאליים, ולאפשרויות הכלכליות המצומצמות.

ריהוט לסטודנטים

 

לדף הראשי רהיטים לבית

 

קבוצת הסטודנטים היא קבוצת לקוחות ייחודית. מחד, מדובר בצעירים המעוניינים בריהוט מעוצב בסגנון קליל ומעניין, מצד שני רוב הסטודנטים נמצאים במצב כלכלי שדורש מהם להשקיע בריהוט זול. ככלל, סטודנטים חיים בשכירות ועליהם לחשוב האם הריהוט יתאים לדירה הבאה שלהם. ההמלצות הבאות מיועדות לאלו המעוניינים לרכוש ריהוט לסטודנטים:

חשבו על התחנה הבאה

רהיטים לסטודנטים הם רהיטים  ניידים וחזקים. קנו רהיטים פשוטים וניידים שיתאימו גם לדירה הבאה. אל תשקיעו הרבה בריהוט מעוצב ובהתאמתו לדירה, כי אולי הוא לא יתאים לדירה הבאה. חפשו רהיטים פונקציונליים שישמשו אתכם בנאמנות ויתניידו בקלות למקום הבא. בררו בעת הרכישה האם הריהוט עשוי מחומרים המאפשרים פירוק והרכבה מספר פעמים, כי ישנם כאלו שלאחר פירוק קשה להרכיב אותם שוב. בידקו שלא מדובר ברהיטים שבירים כדי שלא תינזקו בפתאומיות במעבר הדירה. כשממקדים את החיפוש ברהיטים פונקציונליים וחזקים, אפשר בהחלט למצוא ריהוט זול.

ריהוט לסטודנטים: רהיטים דו-שימושיים ורהיטים מתקפלים

כיום ישנם רהיטים המהונדסים בצורה המאפשרת ללקוח "לתפוס שתי ציפורים במכה אחת" כמו ספה נפתחת למיטה, כורסא נפתחת למיטה, או מיטה נפתחת מסורתית, שחוסכים מקום רב בדירה הצפופה. ישנם גם רהיטים מתקפלים כמו שולחנות מתקפלים, שולחנות מתרחבים, או שולחנות שמתקפלים על הקיר. זוהי שיטה נוספת לקניית ריהוט זול לסטודנטים. 

פתרונות אחסון

סטודנטים גרים בדירות קטנות ולעיתים הם במצוקת אחסון. עם התקדמות התחכום בפיתוח רהיטים, ספות ומיטות רבות מגיעות כיום עם שפע מקום אחסון בתוכן. חפשו רהיטים המכילים בתוכם גם מקום אחסון, בנוסף לפונקציונליות הרגילה שלהם.  

אפשרות אחרת היא התמקדות ישירה בפתרונות אחסון. קיימים שפע מוצרים של פתרונות אחסון מתוחכמים, החל מהדומים לרגליים עם חללי אחסון, כונניות, ארונות נעליים עם מראה, שידות, ועוד.

ראו גם:

ארונות בגדים

מיטות

מזרונים

כסא אורטופדי

אי אפשר לדבר על ריהוט לסטודנטים בלי להזכיר את החשיבות של כסא אורטופדי. סטודנטים לומדים הרבה ויושבים על הכיסא מול הספרים זמן רב ביום, דבר שעלול לגרום לבעיות גב שונות. השקיעו בכסא משרדי נוח שיאפשר לכם ללמוד שעות ארוכות, בלי לגרום נזק לגב. כיסאות אלו מיועדים לישיבה במשך שעות ארוכות, והם מהונדסים בהתאם למבנה הגב, הישבן והרגליים. העדיפו כסא מתכוונן שאפשר לשנות את גובה וזווית המשענת, ואת גובה המושב.  גם במקרים בהם אתם לא מרגישים כאבים, אל תשבו על כיסאות רגילים במשך שעות ארוכות, משום שהכאב מופיע רק לאחר שהנזק נגרם.  

 

לסיכום, רהיטים לסטודנטים הם רהיטים פונקציונליים וניידים, עם חללי אחסון בתוכם. כסא אורטופדי הכרחי לסטודנטים הלומדים במשך שעות ארוכות ביום, למניעת נזקים בגב.