רהיטים להרכבה עצמית

כשלקוחות עומדים בפני רכישת רהיטים, רבים מהם מתלבטים האם לרכוש רהיטים בהרכבה עצמית, או שעדיף לא להסתבך עם מוצרים כאלו. במאמר זה נדון במאפיינים של רהיטים להרכבה עצמית, שתופסים תאוצה בעולם כולו.

רהיטים להרכבה עצמית

בקרו אותנו בדף הראשי רהיטים לבית

 

חיסכון בעלויות הרכבה

היתרון המרכזי של רהיטים להרכבה עצמית הוא החיסכון של עלויות ההרכבה. בכל פעם שקונים רהיטים, מלבד עלויות הרהיט עצמו קיימות עלויות הובלה והתקנה, ואלו עשויות להצטבר למאות שקלים, כך שחיסכון של עלויות ההרכבה הוא משמעותי. כשעושים השוואת מחירים יש להשוות גם את עלויות ההתקנה, ולעיתים ישנם שני רהיטים במחיר דומה, אחד מיועד להרכבה עצמית והשני לא, דבר שעשוי להתבטא בהבדל בולט במחיר.

ריהוט להרכבה עצמית: אין מה לפחד

אין צורך להיכנס ללחץ שמא לא תצליחו להרכיב את המוצר כיאות, שכן ריהוט להרכבה עצמית נועד להיות פשוט. אלו מוצרים שהונדסו במיוחד להתקנה עצמית, והמהנדסים נבחנים על מידת קלות ההרכבה. הרהיט מגיע עם מדריך מאויר ופשוט, שמלווה את הלקוח בבניית הרהיט שלב אחרי שלב, מהשלב שבו כל החלקים נמצאים באריזה ועד לבורג האחרון. אדם ממוצע עם כישורים ממוצעים יצליח בקלות להרכיב את הרהיט. אין צורך ב"ידי זהב" כדי להתקין ריהוט להרכבה עצמית, מספיק שלא מדובר ב"ידיים שמאליות"...

רהיטים לבית להרכבה עצמית מגיעים עם ערכת כלים הכוללת את הכלים הדרושים להתקנה, כולל מברגים קטנים, אך תמיד טוב שיהיה מברג נוסף בסביבה בגודל רגיל.

פנו זמן להתקנה

הרכבה עצמית דורשת זמן, כלומר, עליכם לפנות זמן בלו"ז להרכיב את הרהיט, במיוחד אם מדובר בפעם הראשונה שלכם. ישנם רהיטים שזמן ההרכבה שלהם קצר יחסית, כ-20 דקות עבודה, וישנם רהיטים שזמן ההרכבה שלהם מגיע לשעה עבודה. קחו את העניין בכובד ראש והתרכזו במשימה, שכן טעות קטנה בתחילה תאלץ אתכם לפרק הכל ולחזור שוב על התהליך.

הרכבת רהיט היא חוויה. בסך הכול, לרובנו לא מזדמן לעסוק להרכיב דברים כל יום, וזו הזדמנות לחוות סיפוק מעבודת כפיים מאתגרת.  

חזק ויציב

לאחר שהרהיט מורכב, הוא אמור להיות חזק ויציב כמו רהיטים הדורשים הרכבה של בעל מקצוע. עם זאת, בשל קלות ההרכבה, רהיטים אלו יהיו קלים יותר לפירוק במידה במקרה של מעבר דירה.

 

לסיכום: רהיטים להרכבה עצמית בולטים בשוק והם מיועדים להיות קלים להתקנה וחזקים לאחריה, והם חוסכים את עלויות ההרכבה על ידי בעל מקצוע. 

 

 

ראו גם:

 

נגר או חנות?

ארונות נעליים

כונניות