רהיטים זולים: כל השיטות

צריכים רהיטים אבל לא מוכנים לשים אלפי שקלים על השולחן? כל השיטות להשיג רהיטים בזול, ואפילו בחינם.

רהיטים זולים: כל השיטות

 

רהיטים חדשים הם לא סיפור זול, ואם מדובר במערכות ישיבה, כורסאות, או פינות אוכל העלות יכולה להיות אלפי שקלים. אין כמו רהיטים חדשים מהניילונים, אבל אם אתם לא רוצים לשלם, הנה כמה דרכים למציאת רהיטים בזול: עודפים, רהיטים מתצוגה, יד שנייה ומסירה.

 

רהיטים זולים מעודפים ותצוגה

רשתות רהיטים רבות מציעות חנויות עודפים בהם הן מנסות להיפטר ממלאים שלא הלכו, או רהיטים שהיו בתצוגה.

 

כשמדובר בעודפים, לפעמים מדובר ברהיטים לא מוצלחים שלא נמכרו וכעת הם מעוניינים להתפטר מהם, כך שכדאי להנמיך ציפיות.

 

כשמדובר בתצוגה, הסיבה למחיר הזול היא פגמים קלים במוצר: שריטות, כתמים, כתמי שמש, קרעים ושברים. עליכם לבקש בחנות את כל המידע על הפגמים במוצר בטרם תחליטו. 

 

אם אתם מקבלים את החסרונות שברהיטים מעודפים ותצוגה – תוכלו למצוא שם ריהוט זול. תמיד חשוב לברר לגבי משלוח, הרכבה ואחריות.

 

לסקירת חנויות עודפים

 

רהיטים בזול מיד שנייה

בעבר אנשים היו נתקעים עם רהיטים שהם כבר לא רצו, וכיום הם מנסים למכור אותם במחלקת הריהוט באתר יד 2. האינטרנט יצר זירת מסחר עצומה של מוצרים מיד שנייה, בכל המצבים ובכל טווח המחירים. גם בתחום הריהוט, אתרי יד שנייה יצרו אפיק חדש לקניית רהיטים זולים. קורה בהחלט שאדם קונה רהיט חדש ולאחר תקופה קצרה מחליט למכור אותו מסיבות אישיות, למשל שבן הזוג מתנגד בתוקף שהרהיט יתפוס מקום בבית, או מעבר לחו"ל. מנגד, לפעמים מדובר ב"חתול בשק" – רהיט פגום תוך כדי שהמוכר משקר ואומר שהוא מצוין.

 

כשקונים מיד שנייה ומתברר שהמוצר פגום, אין חנות שאפשר לחזור אליה ואין עם מי לדבר. לכן:

 

בררו היטב מהי הסיבה לכך שהבעלים מוכר את הרהיט. האם הסיבה היא פגם במוצר או שהוא חייב למכור מסיבה אישית? כמו כן, בדקו היטב את מצב הרהיט האם לא מסתתרים בו פגמים.

 

אם התמזל מזלכם ומצאתם רהיט כמו-חדש שהבעלים נפרד ממנו בצער – זוהי מציאה. בכל מקרה, כשקונים מיד שנייה לוקחים סיכון לגבי טיב הרהיטים.     

 

 

 

רהיטים מיד שנייה

 

מסירה

האפשרות הזו היא לא רהיטים בזול, אלא רהיטים בחינם. אם אתם ממש לא בררנים ומוכנים לקבל רהיטים במצב בינוני ומטה, נסו לקבל רהיטים בחינם באמצעות פרויקט אגורה. פרויקט זה מתווך בין אנשים שמעוניינים למסור חפצים שונים ללא תשלום לבין אלו המעוניינים לקבל אותם. כמובן, ברוב המקרים מדובר ברהיטים במצבים "לא טובים" בלשון המעטה, משום שאם כן היו טובים הבעלים היו מוכרים אותם באתרי יד שנייה.

 

רהיטים באינטרנט – רהיטים זולים

לאנשים רבים דעות קדומות על רכישת רהיטים באינטרנט, משום שמדובר בפלטפורמת מסחר חדשה יחסית . עם זאת, כחנות רהיטים באינטרנט, חשוב לנו לציין את האפשרות הזו, כי ברוב המקרים קנייה באינטרנט זולה יותר מחנויות במידה ניכרת. אותו מוצר יכול להופיע בחנות רגילה ובחנות אינטרנט, או מוצרים ממש דומים, ובאינטרנט המחיר יהיה נמוך בכ-30%-40% מהמחיר בחנות רגילה.

 

הסיבה היא שחנות אינטרנט חותכת את עלויות אחזקת אולם תצוגה ועובדים, ולכן ביכולתה להציע מחירים נמוכים בהרבה. ההמלצה שלנו היא: בדקו תמיד האם באינטרנט לא תוכלו לרכוש רהיטים חדשים מהניילונים, באותו סכום שהייתם משלמים בחנות עודפים או יד שנייה.

 

 

בקרו בתצוגה שלנו:

מערכות ישיבה

כורסאות

שולחנות סלון

שולחנות כתיבה